Amsterdam: Nisja mė 14 Mars. - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanė, Salsburg, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest, Beograd. Fjetje 2 netė nė Wageningen, 1 natė nė Amsterdam, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 399.00

Tel Aviv: Nisja mė 12, 19 Mars. - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Auto...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 599.00

Delhi: Nisja mė 30 Mars - Vizitohen: Delhi, Jaipur dhe Agra nė Indi dhe Doha nė Katar. Fjetje 3 netė nė Delhi, 1 natė nė Agra, 1 natė nė Jaipur, Indi dhe 1 natė nė Doha, Katar. Mėngjeset nė Hotele, Shėti...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 1299.00

Barcelone: Nisja mė 7, 28 Mars. - Vizitohen: Barcelonė, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 2 netė nė Barcelonė, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Tr...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 329.00

Moske: Nisja mė 17, 20 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi. Fjetje 2 Netė nė Moskė, 2 Netė nė Shėn Petersburg dhe 1 Natė nė Tren. Fluturimi me avion Tivat - Moskė dhe Shėn Petersb...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 779.00

Beograd: Nisje mė 7, 14 Mars. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 89.00

Dubrovnik: - Nisja mė 7, 14, 20, 27 Mars. - Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Dubrovnik. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 89.00

Paris: Nisja mė 7, 28 Mars. - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljan...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 349.00