Dubrovnik: - Nisja mė 7, 14, 20, 27 Mars. - Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Dubrovnik. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 89.00

Paris: Nisja mė 7, 28 Mars. - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Sofje: - Nisje mė 7, 14 Mars - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Stamboll: - Nisja ēdo tė Enjte, Janar - Shkurt - Mars - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 69.00

Sofje: Nisje mė 6, 13 Mars. Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netė nė Sofje dhe 1 natė nė Selanik. Mėngjeset dhe Darkat nė Hotel. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 99.00

Prage: Nisja mė 7, 28 Mars. - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Split ose Zadar, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Bratislavė dhe 1 natė nė Beograd. Udhėtimi me autobus Tiranė - Split - Zagreb - Vjenė - Pragė - Budapest - Beograd - Prishtinė - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 239.00

Stamboll: - Nisja mė 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 Janar, 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28 Shkurt, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 Mars - Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Stamboll - Tiranė. Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 199.00

Mynih: Nisja mė 29 Prill - Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natė nė Bazel dhe 3 netė nė Mynih. Mėngjeset nė Hotel, Fluturimi me avion Tiranė - Mynih - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00