Nga Data: Deri datė: Dhomė

Titanic Mardan Palace 5*L - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Resorti 5 yje është një nga më lluksozët në mesdhe, karakterizohet nga një Arkitekturë e ndërthurur Mbretërore me atë Modernen, shtrihet në një Siperfaqe prej 180.000 m² dhe ndodhet në Plazh, 15 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 25 km larg nga Qendra e Qytetit.

Hoteli disponon 560 Dhoma dhe Suita:
- 271 Dhoma Superiore
- 62 Dhoma Premium
- 16 Dhoma Dolmabahce Deluxe
- 38 Dhoma Grand Hammam (secila me banjo turke)
- 41 Dhoma Grand Deluxe Duplexes
- 41 Junior Suita
- 38 Studio Suita
- 3 Grand Junior Suita
- 4 Suita presidenciale (me pamje panoramike)
- 2 Suita mbreterore (600 m2, secila me pishine private)
- 44 Suita kopeshti.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Internet Wi-Fi
- Minibar (ujë, pije të lehta, birrë dhe fruta të thata)
- Shportë me fruta ditën e mbërritjes
- Dush/Vaskë,Tharëse Flokësh
- Ballkon ose Tarrazë, Shërbim në Dhomë 24 orë. 

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant Kryesor dhe 7 Restorante a la carte
- Kënd për Fëmijët në Restorant
- 11 Bar-e
- 2 Pishina me ujë deti dhe 1 Pishinë për Fëmijë
- Kopsht i vogël zologjik
- Mini-club
- Kënd Lojërash për Fëmijë
- Internet Kafe
- Kinema
- Salla Koference dhe Banketi
*7500 m2 SPA & Fitness qe eshte dizenjuar nga ekspertet me fame boterore KLAFS, sigurojne sherbimet e meposhtme: . Banjo me avull, Banjo turke, Aromatherapy. Sauna . Shumëllojshmëri dushesh (tropikal, i ngrohtë, i ftohtë). Trajtime Thalasso dhe pishine Thalasso. . Hidroterapi . Ambjente relaxi (të erreta, me pamje nga kopshti, vende me zjarr). Disa lloje masazhesh që përfshijne gurë të nxehtë, Thai, Balinese, dhe Shiatsu 

Aktivitete si: Musik live, Animacione, Aerobi, Bowiling, Tenis, Sporte të ndryshme Ujore,etj. 

Më Shume Detaje: Koncepti "Golden All Inclusive"

Titanic Mardan Palace 5*L - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė