Nga Data: Deri datė: Dhomė

Utopia World 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Utopia World - 5 yje deluks është vendosur në qytetin e vjetër Syedra Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 105.000 m² dhe disponon një numër total prej 559 dhomash 312 dhoma në vila, 189 dhoma në ndërtesën kryesore 4 Suita, 21 Suita Juni, 15 Suita Këndore, 2 Suita mbretërore, 1 Suite Përrallore, 10 dhoma dupleks dhe 5 dhoma për paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me:
-TV
-Minibar
-Kasafortë
-Ajër i kondicionuar
-Tapet ose parket
-Ballkon
-Vaskë&dush
-Telefon (me pagesë)
-Tharëse flokësh
-Internet Wireless në dhomë

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, Restorant Ottoman, Italian, Peshku, 6 Bar-e, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh, Akuapark, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Ping Pong, Kujdestare për Fëmijë, SPA, Librari, Qendër Estetike, Parukeri, Shopping Center, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Internet në dhomë, Makina me qera, Kinema, Park Lojrash, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Park.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Mini Futboll
- Internet Wireless nė dhomė
- Disko
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Menu pėr Fėmijėt
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec)
- Park lojrash
- Mini disko

Hoteli ėshtė i vendosur 155 km larg Aeroportit te Antalyas, dhe 20 km larg Alanyas.
Hoteli ndodhet 150 m larg plazhit.

Utopia World 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė