Nga Data: Deri datė: Dhomė

Grand Kaptan 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje eshte eshtė ndertuar nė vitin 1991 dhe rikonstruktuar nė vitin 2007-2008,ne total ka 272 dhoma. “Ultra all Inclusive” pėrfshin: -Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, drekė e lehtė, darkė e lehtė nė mesnatė, ēaj, kafe, kek, akullore, fruta. -Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike 24 ore. -2 restorante A’la Carte 19:30 - 22:00 . -Animacion, mini-club, internet kafe, sporte uji, Wireless Internet. -Banjo turke, sauna,jacuzzi, fitness centre. -Ēadra, shezlong.
Më Shume Detaje: Hoteli gjendet 4 km larg nga Alanya.Transporti falas me autobuz per ne qendren e qytetit 6 here ne jave.

Grand Kaptan 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė