Nga Data: Deri datė: Dhomė

Akka Antedon 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rindërtuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 90.000 m² dhe ndodhet 45 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga Qyteti i Kemerit, në Bregdetin e Fshatit Beldibi. Hotei disponon 500 Dhoma në Total: 340 dhoma Standarte (30-42 m2), 5 Dhoma për Paraplegjikët, 12 Dhoma (connected) , 74 Dhoma (non-smokers), 8 Suita Junior, 58 Dhoma Familjare 82 Dhoma Familjare duplex, 10 Suita duplex, 2 Suita mbretërore. Hoteli disponon gjithashtu edhe dis lloje Vilash.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor 
- Telefon
- Internet
- Kasafortë
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birre)
- Ajër të Kondicionuar
- Set kafeje dhe çaji
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Shërbim në Dhomë në 24 orë (me pagesë)
- Ballkon
- Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 4 Restorante al carta (Turk,Italian,Peshku dhe Pasha Restorant) dhe Këndi i Fëmijëve në Restorant
- 6 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Pishinë të brendshme, 3 Rrëshkitëse dhe Pishine për Fëmijë
- Disko verore  
- Internet Kafe
- Dhomë Koferencash
- Kinema
- Berber
- Dyqane të ndyshme
- SPA, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazhe
- Shërbim Lavanderie 
- Kënd Lojërash për Fëmijë, Miniclub dhe Babysitter
- Animacione
- Musik live
- Amfiteatër, Fitness, Librari, Muzikë live, Gjimnastikë, Aerobi, Tenis, Sërf, Ping pong, Vollejboll, Basketboll, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn nė Restoratin kryesor
- Pije alkolike dhe joalkolike vendase dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Musik live
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Vollejboll
- Darts
- Ēadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė


Akka Antedon 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė