Nga Data: Deri datė: Dhomė

Letoonia Golf Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli është i përbërë nga 247 Dhoma Standarte hoteli (25m2), 149 Dhoma në Bungalow, 26 Dhoma Familjare, 3 Junior Suita, 16 Suita Executive si dhe 51 Dhoma Anex-i. Hoteli është rinovuar në 2008-ën.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Vaske
- Ballkon
- Parket 

Brënda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 3 Restorante a la carte
Loby Bar, 8 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit dhe Bar – Kafe Turke
- Pishina gjysëm olimpike, Pishina të jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Mini-club për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë, Kind’s Corner dhe Babysitter
- Mësime golfi në grup
- Aerobi
- Gjimnastikë
- Yoga
- Katamaran
- Kanoe
- 4 Fusha tenisi, Mësime Tenisi në grup, Ping – Pong, Mini – golf, Bilardo, Fitness Center, Internet kafe, Shopping Center, SPA Center, Banjo Turke, Sauna, Lojë me shigjeta, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Volejboll, Basketboll, Lavanteri, Parking, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Superior All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike.
- Mini buffet pėr fėmijė
- Baby Corner
- Akullore (15.00 – 17.00)
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Loje me shigjeta
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Disko
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit
Letoonia Golf Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė