Nga Data: Deri datė: Dhomė

Belconti 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 1997 dhe është rinovuar ne 2012. Ka nje sipërfaqe prej 98.000 m2. I vendosur në bregdetin e Belek-ut, hoteli është i përbërë nga 600 dhoma në total, ndër të cilat 322 Dhoma në Ndërtesën Kryesore nga të cilat 5 për paraplegjikët, 108 Dhoma në Anexx Building dhe 170 Dhoma në Villa.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv satelitor
- Minibar
- Kasafortë 
- Telefon në dhomë dhe në tualet
- Tharëse flokësh dhe vaskë
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 2 Restorante a la carte (Italian dhe Turk) 
- 4 Ashensorë Panoramikë
- 3 Pishina të jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Mini - club për fëmijë dhe Minidisko
- Kënd Lojrash për fëmijë
- Babysitter
- Loby Bar
- Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
- Bar-Kafe Turke
- Internet kafe
- Shopping Center
- SPA Center
- Banjo Turke
- Sauna
- Sallë Fitnesi
- Disko
- Fushë Tenisi
- Loje me shigjeta
- Mësime vallëzimi
- Mësime gatimi
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor, Futboll, Volejboll, Basketboll, Mini - Golf, Ping – pong, Lavanteri, Sallë lojrash, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive“ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Mini buffet pėr fėmijė
- Baby Corner
- Akullore (15.00 – 17.00)
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Loje me shigjeta
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Disko
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Pėr fėmijėt:
- Miniclub
- Klubi i Adoleshentėve
- Kėnd Lojrash
- Babysitting (me pagesė)

Me pagesė:
- Pijet e importit
- Hyrja dhe dritat ne fushat e Tenisit
- Biliardo
- Lojrat me kompjuter
- Futboll tavoline
- Masazh
- Trajtim bukurie
- Floktore
- Sherbim fotografik
- Telefoni dhe faksi
- Dyqanet e suvenirit, babysitting, etj.Belconti 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė