Nga Data: Deri datė: Dhomė

Calido Maris 5* - Side

Side

Side

Calido Maris është hoteli më i ri me 5 yje në zonën e Manavgat në Side. Hap dyert e tij më 1 Qershor 2016. Pozicionuar favorshëm 50 m large detit, 15 km nga qyteti i Manavgatit dhe 75 km nga aeroporti i Antalya. Ka ne dispozicion 426 dhoma ndër të cilat 289 jane dhoma standarte dhe 101 janë dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv satelitor
- Frigorifet
- Kasafortë (me pagesë)
- Telefon
- Tharëse flokësh dhe dush
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit ndodhen:
- 1 Restorant kryesor dhe 2 Restorante a la carte (Turk dhe Italian)
- 4 Bare (Lobby, Pool, Beach dhe Service)
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brëndshme, seksion për fëmijë dhe Akuapark me 5 rrëshkitëse
- Miniclub për fëmijë (4-15 vjeç)
- Sauna dhe Banjo Turke
- 1 Disco e Brendshme
- Animacion ditën dhe natën
- Qëndër Fitnesi
- Internet me pagesë
- Shopping Center
- Ping Pong dhe Tenis
- Peshqirë në Plazh (me depozit)

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inculsive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Mėngjesi i vonė, Dreka, Darka dhe Darka e vonė nė restorantin kryesore tė hotelit.
- Kafe dhe Akullore (16.00 - 17.00)
- 4 Bare (disa pas ores 24.00 me pagesė)
- Pije vėndase Jo alkoloke dhe Alkolike pa pagese
- Fitnes
- Sauna dhe Banjo Turke
- Mini Club
- Tenis dhe Ping Pong

Me pagesė
- Pijet e importit
- Disco bar
- Lobby bar pas ores 24.00
- Masazh dhe Jacuzzi
- Biliardo
- Lavanteri
- Telefone
- Kasaforta
- Sportet Ujore
- Doktor
- Internet

Calido Maris 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė