Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Alegria Hotel & Spa 5* - Side *Adult Only

Side

Side

Side Alegria Hotel ndodhet në Kumkoy në Side ,200 metra larg detit. Ai ofron një pjesë private në plazh,2 pishina të jashtme,rrëshqitëse uji dhe qendra spa.Dhomat e  Side Alegria Hotel janë të pajisura me ajër të kondicionuar , tv lcd dhe minibar. Të gjitha përfshijnë ballkon me pamje nga pishina ,mali ose deti.Restoranti shërben vakte me stilin e bufes.Gjatë ditës mund të shijoni pije freskuese nga baret e hotelit. Qendra e Spa ofron një varietet të trajtimeve të bukurisë.Ka gjithashtu një qendër fitnessi. Qenra e Side është vetëm 5 km larg.

Më Shume Detaje:

Side Alegria Hotel & Spa 5* - Side *Adult Only

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė