Nga Data: Deri datė: Dhomė

Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me i ri i zinxhireve Crystal është një resort me 5 yje me një qasje ndaj relaksit dhe natyrës. Resorti shtrihet në nje pozicion të këndshëm ndërmjet pishave dhe në krah të malit Toros. Kompleksi ka një siperfaqe prej 152.000 m2 dhe ndodhet në breg të detit, 36 km larg aeroportit të Antalyas, 16 km larg nga qendra e Kemerit. Hoteli ka në përbërjen e tij 56 dhoma Familjare (51 m2) dhe 40 Dhoma Superiore (33 m2).

Në dhoma do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar 
- TV LCD  
- Minibar
- Internet kabllor ose WiFi
- Rrobdeshan dhe shapka
- Set çaji dhe kafeje
- 24 ore shërbim në dhome me pagesë

Në ambjentet e resortit do të gjeni:
-
2 Restorante Kryesore Bufe, Restorante A La Carte (Mexican, Peshku, Mesdhetar, Rus, Turk dhe Lindjes së Largët) dhe një bufe për fëmijët
- 15 Bar-e të ndryshme në hapësirat e kompleksit
- Pishina kryesore e jashtme (660 m2), 7 Pishina të përmasave të ndryshme të jashtme, Pishinë të mbuluar (116 m2), Akuapark me Rrëshkitëse dhe Pishinë për fëmijët
- Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Qëndër Fitnesi
- Animacione gjatë dites dhe muzik live gjatë netëve
- Volejboll në plazh, Basketboll, 3 fusha Tenisi, Ping Pong, Water polo, Babysitter, Floktore, Internet center, Dhomë lojrash, Lojë me shigjeta, Biliardo, Jet Ski, Parasailing, Sërf, etj.  

Më Shume Detaje: Pėrfshirė nė paketėn "Privileged Life All Inclusive":
- Restoranti Kryesor Bufe mengjesi, dreka, darka
- Ėmbėlsira, Kek dhe akullore
- Pije alkolike dhe jo-alkolike vėndase dhe tė huaja
- Animacion
- Banjo Turke dhe Sauna
- Kasaforta
- WiFi (me shpejtėsi tė limituar)
- Qėndėr Fitnesi
- Water Polo
- Volejboll nė Plazh, Basketboll
- Peshqirė, Shezlongje, Dyshek dhe Ēadra nė plazh dhe pishinė
Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė