Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kriopigi Beach 4*

Halkidiki

Halkidiki

Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma standarte dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim hekurosje
- Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta
- Vend për ruajten e bagazheve
- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë
- Radio në dhomë
- Dush - Ballkon - Frigorifer
- Kënd lojrash për fëmijët
- Masazh
- Shezllone dhe çadra në Pishinë

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive pėrfshin:

- Mengjes American Buffet nga 07.30 – 10.00 am
- Dreke (Snack Bufe ) me snack te ngrohta dhe te ftohta nga 13.30 deri 15.00
- Kafe dhe Kek nga ora 16.00deri 17.00
- Akullore ne drek edhe ne dark
- Darke Mesdhetare dhe gatim tradicional greke
- Mengjes I paketuar per pjesmarsit e eskursioneve
- Pije lokale jo alkoolike (kafe, caj , uje dhe pije freskuese)
- Pije lokale alkoolike ( beer kriko, vere te bardh dhe te kuqe ouzo dhe brandy nga ora 10.00 deri 23.00
- Palester
- Tennis, Darts
- Free Wi-Fi ne Lobby dhoma dhe pishine
- Sha
- Shesh lojrash i brendshem dhe i jashtem
- Karrige foshnje ne dhome dhe ne restorant
- Nga mesi i qershorit dhe mesi i shtatorit zhvillohet nje mini-klab (per femije nga 4 deri 12 vjec) nga ora 10.00 deri 13.00 dhe 17.00 deri 20.00.
- Shezllona dhe ēadra pa pagesė nė PISHINE
- Transporti Falas per plazhin ne Polichrono me Shuttle

Distancat:
- 800 metra larg plazhit
- 85 km larg nga SelanikuKriopigi Beach 4*

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė