Nga Data: Deri datė: Dhomė

Rio La Vitas Deluxe Spa & Resort 5* - Side

Side

Side

Rio La Vita's Spa & Resort 5 yje  i inaguruar ne vitin 2016 përmban 300 dhoma nga cilat 259 janë standarte, 2 dhoma Deluxe, 29 dhoma familjare, 8 dhoma  Swim up edhe 2 dhoma Honeymoon.
Resorti ndodhet 75km large aeroportit, 4km nga qyteti Manavgat edhe 250m nga deti.

Dhomat janë të pajisura me:

- Ballkon
- Dush
- A/c
- Parketë Laminatë
- Telefonë
- Tharëse Flokësh
- Kasafortë
- Tv
- Minibar 

 Brënda kompleksit të Hotelit:

Restorante Kryesor
- 2 Restorante A la Carte
- Snack Bar 
- Beach Restorant
- 4 Bar-e
- Pishinë
- Paticeri
- Disco

Koncepti “Ultra All Inclusiveperfshin: 

- Mëngjes, drekë, darkë
- Snack në Pishine
- Restorante A la Carte 1 herë me rezervim
- Snack Vone
- Pije lokale dhe pije jo alkoolike ne te gjitha Bar-et
- Pije ne Disco 
- Minibar (rimbursohet cdo dite me uje dhe pije te lehta) 

Më Shume Detaje:

Rio La Vitas Deluxe Spa & Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė