Nga Data: Deri datė: Dhomė

Delphin Be Grand Resort 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Ky hotel në plazh ndodhet rreth 5 km larg qytetit të Lara,13 km nga qyteti Antalya dhe rreth 8 km nga Aeroporti Antalya. Ndryshon nga të tjerët për kopshtet dhe hapësirat rreth 54,000 m katrorë  dhe stilin e arkitekturës. Rinovuar në 2009 me ajër të kondicionuar ka 534 dhoma në total ,të gjitha me tualete ,ballkone dhe vende për pushim. Hoteli ka pishinë të brendshme dhe të jashtme dhe për fëmijë.

 • 24-orë recepsion
 • Vend lojrash për fëmijë
 • Exchange
 • Palestër
 • Floktore
 • Lavanteri
 • Ashensor
 • Masazh
 • Shërbim mjeksor
 • Klub nate
 • Ambjente pa duhan
 • Shërbim në dhomë
 • Sauna
 • Dyqane
 •  Wi-fi

  Dhomat janë të pajisura me: 
  - TV satelitor 
  - Minibar 
  - Ajër i kondicionuar 
  - Kasafortë 
  - Tapet 
  - Ballkon 
  - Vaskë & dush 
  - Telefon (me pagesë) 
  - Tharëse flokësh 
  - Internet në dhomë (me pagesë) 

  Brenda kompleksit të Hotelit: 
  - Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
  - Bar-e 
  - Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
  - Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
  - Miniclub  
  - Volejboll në Plazh 
  - Muzikë Live 
  - Dyqane 
  - Bilardo 
  - Sallon Bukurie 

  - Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj. 
Më Shume Detaje:
Nė Paketėn Ultra All Inclusive pėrfshihet:

- Mėngjez, Mengjez i vonė, Drekė, Darkė tek Restoranti Kryesor Bufe


- A La Carte 1 here pėr qėndrim javor me rezervim
- Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendesa dhe disa tė importit
- Gozleme, Akullore dhe Ėmbėlsira
- Peshqirė, Shezlongje dhe Cadra Plazhi pa pagesė nė plazh dhe pishinė
- Fitnes, Ping pong, Sauna, Step

Delphin Be Grand Resort 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė