Nga Data: Deri datė: Dhomė

Litore Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Në një zonë të bukur të gjelbër, rreth 30 km nga Alanya, shtrihet mahnitës Litore Resort, i cili u hapet në verën e vitit 2015. Nga hoteli ju keni një pamje të mrekullueshme të bregdetit duke u perfshire në blune e qartë te Detit Mesdhe. Ka  plazhin privat me gjatesi 150 m. Për shkak të vendndodhjes në gji valët në det janë të ulëta  dhe deti është i kthjellet e i qetë.

Ne konceptin ultra all incluisve perfshihet:

Pijet Alkolike dhe jo alkolike te vendit dhe te importuara, perzgjedhja e vererave ne restorantin kryesor, varitetet e cajit dhe kafes, sherbim i pijeve ne pishine dhe plazh, pijet e energjike, varitetet e ndryshme te frutave dhe perimeve te fresketa. Hoteli ndodhet 90 km nga aeroporti I Antalias.

Argetimi: 

Kurset e vallëzimit

Muzikë live 

Turne të përditshme 

Shfaqje  akrobatike

Festa ne plazh

Aktivitete kulturore 

Lojra speciale 

Mbrëmje me programe  animacioni

Kinema 

Aktivitetet sportive 

Koktej etj

Aktivitetet Sportive:

Tenis

Volejboll ne plazh

Mini golf

Gjimnastike ne uje

Joga

Palester etj.

Më Shume Detaje:

Litore Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė