Nga Data: Deri datė: Dhomė

Serenis 5* - Side

Side

Side

Hoteli Serenis ne Side ndodhet 4 km larg qëndrës, 60 km larg Aeroportit të Antalyas dhe vetëm 500 m larg bregut të detit. Totali i dhomave që disponon hoteli është 278. 

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- TV LCD
- Karrige
- Minibar
- Ballkon 

Brenda hotelit:
- Pishinë në ambjent të hapur, Pishinë për fëmijë dhe 2 rrëshkitëse
- Restorant bufe me kuzhinë Turke dhe Ndërkombetare si dhe restorant A La Carte
- Bar në holl, në pishinë dhe në plazh
- Sauna, SPA dhe banjo Turke
- Tennis dhe qëndër fitnesi 

Më Shume Detaje: CLEARSECTION

Serenis 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė