Nga Data: Deri datė: Dhomė

Perre Delta (Ex Porto Azurro) 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje ndodhet 95 km nga aeroporti i Antalyas, 105 km nga qëndra e qytetit të Antalyas dhe 35 km nga qëndra e qytetit të Alanyas. Hoteli disponon 213 dhoma në total, të cilat ndahen në 179 dhoma standarte, 30 familiare, 2 suita dhe 2 dhoma për personat me aftësi të kufizuara... 

Në brëndësi të dhomave do të gjeni:
- Dhoma të dekoruara në parket dhe parket laminat në disa dhoma të tjera
- Vaskë
- Ajër i Kondicionuar Qëndror
- Tharëse Flokësh
- Linje Direkte Telefoni
- TV Kanale Satelitore
- Mini Bar
- Ballkon

Në ambjentet e hotelit do te gjeni:
Restoranti kryesor me kapacitet 550 vëndesh, Restorantet Speciale Anatolia dhe ai i Peshkut
- Lobby Bar (Pije vëndase), Bari i pishinës, Bari i Diskos
- Pishine e jashtme (1.4m thellësi) dhe Pishine e brëndshme (1.4m thellësi), Pishinë me rrëshkitëse (1.4m) dhe pishinë për fëmijë (35cm thellësi)
- Banjo Turke, Sauna, Bufe e Hapur, Restorant A La Carte, Animacione, Water Polo, Mini Golf, Beach Volley, Ping Pong, Spa, Disco, Shfaqjet gjatë natës, etj.
- Jet Ski, Ski ne det, Parasailing, Kanoe, Baby Sitting, Doktori, Qëndra e shëndetit, Shopping center. 

Më Shume Detaje: Koncepti " Ultra All Inclusive":


Hoteli ndodhet 95 km larg nga aeroporti, 35 km larg nga qendra e Alanya-s
Hoteli ndodhet nė breg tė detit.Perre Delta (Ex Porto Azurro) 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė