Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Vjenė, 3 Ditė €349

Austri

Austri

Dita e Parë, 31 Dhjetor 2019: Fluturimi Direkt Tiranë - Vjenë. Nisja më 13.20. - Mbrritje në Vjenë më 15.00. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel.
Opsionale: Viti i Ri me zgjdhje opsionale.
Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 1 Janar 2020: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës,si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 2 Janar 2020: Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në aeroportin e Vjenës. Nisja më 11.00. Fluturimi Vjenë - Tiranë. Mbrritja në Tiranë më 12.35.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
1. Fluturimi direkt Tiranė - Vjenė - Tiranė.
2. Fjetje nė Hotel 2 netė nė Vjenė.
3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4. Shėtitje dhe Transferta me Autobus.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Viti i Ri nė Vjenė, 3 Ditė €349

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri
nga 31/12/2019 nė 02/01/2020
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 349.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė