Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Cappadocia, 3 Ditė €319

1. Turqi

1. Turqi

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Kayseri, nëpërmjet Stambollit. Nisja në 02.45. Mbërritja në Kayseri në 09.30. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Paradite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Pasdite të lirë. Fjetje dhe Darkë në hotel.Fjetje dhe Darkë në hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, të lirë pë shëtitje Opsionale. Pasdite, Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 16.10. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

 Nisja më 27 Mars
Hotel Crystal Kaymakli and SPA 5*

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi pėr 2 netė nė hotel 5*.
-Mėngjeset dhe darkat pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Transfertat dhe Shėtitjet me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pranverė nė Cappadocia, 3 Ditė €319

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė