Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Stamboll, 4 Ditė €269

1. Turqi

1. Turqi

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbërritja në Stamboll në 06.20. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Pa mbrritur në Qender, në pjesën aziatike, vizitohet Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Vazhdon vizita në Qëndrën e Stabollit Taksim. Sistemimi në Hotel. Passite, shkohet në Qendrën e Vjetër Tragtare Kapili Carshi. Fjejte në hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, 
OPSIONALE:
Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

Nisje më 29 dhe 30 Dhjetor.

OPSIONALE

- Darka e Vitit të Ri në Gar Muzik Hol
l
* Darkë e shtruar Speciale
* Pije pa limit
* Shampanjë në orën 24.00
* Shfaqje, Muzikë live dhe DJ
* Kërcimtare Haremi

- Darka e Vitit të Ri në Hotel Eresin TopKapi 5*
* Koktej Mirseardhje në orën 09.30
* Darkë e shtruar Speciale
* Pije pa limit
* Shampanjë në orën 24.00
* Muzikë live dhe DJ
* Kërcimtare Haremi

Me Shume Detaje: Nė pagesė janė pėrfshirė:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi nė hotel me 4* ose me 5*
-Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
-Njė lundrim me anije nė Bosfor 2.5 – 3 orė pėr tė parė Europėn e dhe Azinė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
Opsionale:
-Darka e vitit tė Ri me zgjedhje opsionale ose nė Gar Muzik Holl (me €59 Pagesė Shtesė) ose nė Hotel Eresin TopKapi 5* (me €79 Pagesė Shtesė).

Viti i Ri nė Stamboll, 4 Ditė €269

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri I
nga 29/12/2019 nė 01/01/2020
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel Aspen 4* (Max: 3 Rritur)
€ 269.00

Dhomė Standart Hotel Akgun 5* (Max: 3 Rritur)
€ 309.00

Dhomė Standart Hotel Eresin Topkapi 5* (Max: 3 Rritur)
€ 359.00


» Viti i Ri II
nga 30/12/2019 nė 02/01/2020
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel Aspen 4* (Max: 3 Rritur)
€ 269.00

Dhomė Standart Hotel Akgun 5* (Max: 3 Rritur)
€ 309.00

Dhomė Standart Hotel Eresin Topkapi 5* (Max: 3 Rritur)
€ 359.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė