Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Strugė, 2 Ditė €39, 3 Ditė €69

Maqedoni

Maqedoni

Viti i Ri në Srugë:
Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri

- Hotel Arti 3* - 1 natë €39 dhe 2 netë €69.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 1 natë ose 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri në Hotel Ambienti me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije Jo Alkoolike të përfshira);
Muzikë live nga: Linda Kulla, Lumnije Krasniqi, Agim Ramadani dhe Orkestra Melody
Lojra të Ndryshme shperblyese

- Hotel Ambient 3*S - 1 natë €49 dhe 2 netë €89.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 1 natë ose 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije Jo Alkoolike të përfshira);
Muzikë live nga: Linda Kulla, Lumnije Krasniqi, Agim Ramadani dhe Orkestra Melody
Lojra të Ndryshme shperblyese

- Hotel Beograd 3* - 1 natë €62 dhe 2 netë €119.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 1 natë ose 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të përfshira pa Limit);
4. Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.

- Hotel Mirage 4* - 2 netë €135.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të përfshira pa Limit);
4. Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.

- Hotel Drim 4* - 2 netë €145.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Drekë më 1 Janar
4. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të përfshira pa Limit);
5. Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.

- Hotel Izgrev 5* - 2 netë €159.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të përfshira pa Limit);
4. Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar me Orkestër, DJ, Tupanat dhe Këngetarë.
5. Përdorimi falas i Pishinës së Brendshme dhe SPA

Kujdes, Vetëm Hotel Ambient dhe Beograd shiten për 1 natë.

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual.

Shtesa pėr Transportin Vajtje Ardhje €20

Viti i Ri nė Strugė, 2 Ditė €39, 3 Ditė €69

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė