Nga Data: Deri datė: Dhomė

Ski nė Mavrovė, 3 Ditė €89

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Mavrovë. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për Ski në Stacionin e Skive. Darka në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Gajtë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbrritja në Tiranë.

KUJDES: Agjensia nuk mban përgjegjesi për kushtet e motit, cka do të thotë që rezervimet nuk do të anullohen në rast se nuk ka borë.

Me Shume Detaje: Nisje mė 24 Shkurt.
Hotel Makpetrol - Mavrovė.
Nė pagesė 89 Euro pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje - ardhje me autobus.
2. Akomodim nė hotel 3 yje pėr 2 netė qėndrimi.
3. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Ski nė Mavrovė, 3 Ditė €89

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė