Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Janinė, 4 Ditė €319

3. Greqi

3. Greqi

Qëndrimi 3 netë.
Darka Speciale e Vitit te Ri

- Hotel Du Lac 5* 3 netë 319
1. Akomodim në Dhoma Standart per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët.
3. Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor me Muzikë live (Pije të Papërfshira).

- Hotel Grand Serai 5* 3 netë €330
1. Akomodim në Dhoma Standart per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët.
3. Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor me Muzikë live (Pije të Papërfshira).

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientët DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual (Transporti i papėrfshirė)

Viti i Ri nė Janinė, 4 Ditė €319

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė