Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Rivierė Olimpike, 3 Ditė €129

3. Greqi

3. Greqi

 Viti i Ri në Rivierën Olimpike: Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 dhe 3 netë.

- Hotel Royal Palace & SPA 4* - 2 netë - €129 dhe 3 netë - €189.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).

- Hotel Poseidon Palace 4* - 3 netë - €169. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).

- Hotel Litohoro Olympus 4* - 2 netë - €139 dhe 3 netë - €209.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).

- Hotel Danai 4* - 2 netë - €159 dhe 3 netë - €219. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira) me Muzikë live.
4. Përdorim Falas i SPA.

- Hotel Cavo Olympo Luxury 5* - 2 netë - €149 dhe 3 netë - €219.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).
4. Vetëm çifte.

- Hotel Mediterranean Village 5* 3 netë - €239. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papërfshira).
4. Pëdorimi Falas i pishinës së Brendshme me ujë të ngorhte dhe i SPA.

Opsionale: Transporti vajtje ardhje me Autobus:
- Shtesa për Transportin €55

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientët DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.

Viti i Ri nė Rivierė Olimpike, 3 Ditė €129

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė