Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Lefkadha, 4 Ditė €159

3. Greqi

3. Greqi

Nisje 30 Dhjetor.
Qëndrimi 3 netë.
Darka Speciale e Vitit te Ri - Hotel Ionian Blue 5* 3 netë - €159

- Hotel Ionian Blue 5* 3 netë - €159
1. Akomodim në Dhoma Standart per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për te gjitha netët.
3. Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor me Muzikë live (Pije të Papërfshira)
4. Përdorimi falas i Pishinës së brendshme, SPA dhe Fitnes.

Opsionale: Shtesë për Transportin me Autobus €49


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientët DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual (Transporti i papėrfshirė)

Viti i Ri nė Lefkadha, 4 Ditė €159

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri
nga 30/12/2019 nė 02/01/2020
Tarifa »
Hotel Ionian Blue 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur ose 2 Fėmijė)
€ 159.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė