Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive Surprizė, 4 Ditė €99, 5 Ditė €119

3. Greqi

3. Greqi

Destinacioni mund të jetë: Korfuz, Halkidiki, Parga - Preveza, ose Riviera Olimpike.

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana në orën 23.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në destinacion nëpërmjet Kufirit me Greqinë me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Destinacion. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në orën 23.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në destinacion nëpërmjet Kufirit me Greqinë me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

 Nisje më 27, 30 Gusht

Kujdes: Destinacionin dhe Emrin e hotelit e mësoni një ditë para ditës së Nisjes.
Hoteli i Juaj do të jetë një nga Hotelet e poshtëshënuar:

Hotel Surprizë 2*
- Telemachos 2* Superior - Korfuz
- Calypso Siviri 2*Superiror - Halkidiki
- Kassandra Bay 2*Superiror - Halkidiki
- Niko 2*Superior - Parga - Preveza
- Platon Beach 2* Superior - Riviera Olimpike
Ose Upgrade

Hotel Surprizë 2*S dhe 3*S
- Kassandra Bay 2*Superiror - Halkidiki
- Corfu Belvedere 3* - Korfuz

- Messonghi Beach 3* Superior - Korfuz
- Poseidon 3* - Parga Preveza
Ose Upgrade

Hotel Surprizë 3*S dhe 4*
- Messonghi Beach 3* Superior - Korfuz
- Kriopigi Beach 4* - Halkidiki
- Olympus Thea 4* - Riviera Olimpike

Mund të bëhet edhe upgrade.
Asnje refuzim për Hotelin e Ofruar nuk mund të Pranohet.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

All Inclusive Surprizė, 4 Ditė €99, 5 Ditė €119

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė