Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri All Inclusive nė Ulqin, 3 Ditė €149

Mali I Zi

Mali I Zi

Hotel Holiday Village 4*Superior - 2 netë €149,
- Fjetje 2 Netë,
- All Inclusive ( Mëngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatë gjithë qëndrimit)
- Darka Speciale e Vitit të Ri, Bufe, më 31 Dhjetor dhe 1 Janar, Muzikë live dhe Pije të përfshira.
- Pishinë e Brendshme me Ngrohje.
OPSIONALE: Shtesë për Tur Budva, Kotorr, Ulqin, Transport Vajtje Ardhje €20

Kujdes:
Në Hotelet e Malit të Zi aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. Taksat janë:
• Hotel 4*:
- €1.50 për person të rritur në natë
- €1.00 për fëmijë 12 - 17.9 vjeç në natë
- €0.50 për fëmijë 0 - 11.9 vjeç në natë 

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 2 Netė,
- All Inclusive ( Mėngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatė gjithė qėndrimit)
- Darka Speciale e Vitit tė Ri, Bufe, mė 31 Dhjetor dhe 1 Janar, Muzikė live dhe Pije tė pėrfshira.
- Pishinė e Brendshme me Ngrohje.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
OPSIONALE: Shtesė pėr Tur Budva, Kotorr, Ulqin, Transport Vajtje Ardhje €20

Viti i Ri All Inclusive nė Ulqin, 3 Ditė €149

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri
nga 31/12/2019 nė 02/01/2020
Tarifa »
Hotel Holiday Village 4*S - Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 149.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė