Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend nė Preveza - Lefkada, 3 Ditė €59

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 02.00 dhe udhëtimi për në Preveza nëpërmjet Qafë Botës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Parga. Vizitë dhe Kohë e lirë. Vazhdimi i udhëtimit. Sistemi në Hotel. Pasdite vonë vizitë në Preveza. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në portin e Nidrit, nga ku dhe do merret anija.
Shëtitja me Anije eshte opsionale. Kushton 24 euro. Vizitohen: Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Fiskardo, Papanikoli, Kefaolonia dhe Itaka. Udhetimi me anije zgjat rreth 8 orë me ndalesa për plazh. Ata që nuk dëshirojnë shëtitjen me anije mund të qëndrojne per Plazh në Lefkada. Pasdite, Vizitë në Lefkada. Kthimi në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Shqipëri. Ndalesë dhe Vizitë në Janinë. Kalimi nëpërmjet Kakavisë për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

Nisja më 11, 18, 25 Tetor

Hotelet:
Për Nisje më
11, 18, 25 Tetor
Niko Hotel

Kujdes:
 - Shëtitje me Anije 8 orë €24.
Nidri - Meganisi - Plazh Port Kaciqi - Kefalonia - Plazh Ithaka -Scorpions - Scorpidi - Shpella Papanikoli - Maduri - Nidri
Me Shume Detaje: Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė Hotel.
-Mėgjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Vizitė me Shoqėrues Shqiptar nė: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina.

Weekend nė Preveza - Lefkada, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė