Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Brod - Kosovė, 3 Ditė €137

Viti i Ri në Brod - Kosovë: 
Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri. 

- Hotel Arxhena 4* - 2 netë - €137 për person në dhomë dyshe. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor dhe 1 Janar. (Pije Lokale pa limit); 
4. Muzikë live dhe Argëtim;
5. Sauna dhe Jacuzzi; 
6. Parking

Shtesa për Transportin me autobus Vajtje Ardhje nga Tirana €32

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual

Shtesa pėr Transportin me autobus Vajtje Ardhje nga Tirana €32

Viti i Ri nė Brod - Kosovė, 3 Ditė €137

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė