Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Manastir - Bitola, 3 Ditė €109

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë, 31 Dhjetor 2018: Nisja nga Tirana për në Bitola. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Vazhdimi i udhëtimit për në Bitola. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi në Hotel.
Darkë Speciale Me Muzikë dhe Argëtim në Hotel Molika dhe Epinal. Fjetje në Hotel

Dita e Dytë, 1 Janar 2019: Mëngjes në Hotel. Të lirë për në Stacionin e Skive.
Drekë vetëm në Hotel Molika.
Pasdite Vizitë e shkurtër në Monumentet e qytetit.
Darkë Speciale Me Muzikë dhe Argëtim në Hotel Molika.
Darkë në Hotel Epinal.
Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 2 Janar 2019: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë.
Drekë në Hotel Molika.
Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesë dhe Vizitë në Shën Naum. Vazhdimi i udhëtimit të kthimit. Mbrritja.

Hotel Molika 3* Superior - 2 netë €139
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Drekat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor (Pije të papërfshira);
4. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 1 Janar (Pije të papërfshira);

Hotel Epinal 4* - 2 netë €109
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darka për datën 1 Janar; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor (Pije të papërfshira);
4. Përdorimi falas i Pishinës së brendshme dhe SPA.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset, Drekat dhe Darkat sipas Hoteleve
3. Darka speciale e Vitit tė Ri me Muzikė dhe Argėtim sipas Hoteleve
4. Transporti Vajtje Ardhje
Fėmijėt deri 2 vjeē, falas.
Fėmijėt deri 5 vjeē - pa krevat shtesė. Nėse dėshironi Krevat Shtesė regjistrohet si 5 - 11.9 vjeē.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Viti i Ri nė Manastir - Bitola, 3 Ditė €109

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė