Oferta Speciale - Ulqin

MALI I ZI/ Ulqin - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Ulqinit.
Ju mund te Rezervoni Paketë ose Udhëtim në Mënyrë Individuale

1. Paketë
Plazh All Inclusive në Ulqin, 8 Ditë €499, Nisja më 1, 8 dhe 15 Gusht.
- Hotel Long Beach Karisma 3* Dhomë Standart - €499
- Hotel Holiday Village Karisma 4* Dhomë Standart - €749 
Çmimi përfshin:
- Fjetje 7 Netë në Hotel sipas zgjedhjes, 
- All Inclusive në Hotele, (Mëngjes, Drekë dhe Darkë dhe Pije pa kufi)
- Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Ulqin.
Rezervoni


2. Udhëtim në Mënyrë Individuale
Long Beach 3* - Ulqin

Long Beach 3* - Ulqin

Zbritje deri në 20% për Rezervime të Hershme deri më 10 Maj. 

Çmimi: Ishte €285 - Bëhet €225 për 7 netë për person për qëndrim deri në 24 Maj.
Çmimi: Ishte €302 - Bëhet €272 për 7 netë për person për qëndrim nga 1 Qershor deri në 15 Qershor.
Shtesa €20 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana vetëm për Nisje më 1, 8, 15 Gusht.
Çmimet janë për Dhomë me Krevat Marinari, për Dhomat e tjera ka çmime të tjera.

   
Holiday Village 4* - Ulqin

Holiday Village 4* - Ulqin

Zbritje deri në 20% për Rezervime të Hershme deri më 10 Maj. 

 

Çmimi: Ishte €554 - Bëhet €444 për 7 netë për person për qëndrim deri në 24 Maj.

Çmimi: Ishte €571 - Bëhet €457 për 7 netë për person për qëndrim nga 1 Qershor deri në 22 Qershor.


Shtesa €20 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana vetëm për Nisje më 1, 8, 15 Gusht.

   
   

Pushime nė Plazhet e Ulqinit.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!