Oferta Speciale - Parga - Preveza

3. GREQI/ Parga - Preveza - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Pargës dhe Prevezës.

Udhëtoni me makinë nga Shqiperia për në Plazhet e Pargës dhe Prevezës, rreth 60 - 120 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Qafë Botës).

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobuz vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel. 
Nisjet janë: 
- çdo të Martë dhe te Premte deri më 30 Shtator 2019


Hotelet në Preveza mund ti kërkoni tek "Hotele" duke zgjedhur datat që dëshironi dhe destinacionin "Parga - Preveza".
Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L

Lichnos Beach Hotel & Suites 5* L - Parga (All Inclusive Light)

Zbritje 20% për Nisje më 9 Korrik dhe 15% për Nisje 12 - 26 Korrik.

Çmimi: Ishte €457 - Bëhet €366 për 3 netë për person për Nisje më 9 Korrik. Çmimi: Ishte €1121 - Bëhet €896 për 7 netë për person për Nisje më 9 Korrik

Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. 

   

Poseidon Beach 3*Superior - Kanali, Preveza (All Inclusive Light) 

Çmimi: €386 për 7 netë për person për Nisje më 30 Gusht. 

Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Niko 2* superior

Niko 2*Superior - Kanali, Preveza (All Inclusive Light)

Çmimi: €312 për 7 netë për person për Nisje më 30 Gusht.
Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

  
  
  
  
  
   

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Pargės dhe Prevezės.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!