Oferta Speciale - Qipro

Larnaca - Zgjedhja Jone

Plazh në Larnaca, Qipro, 8 Ditë €699
Për programin dhe për shumë informacion KLIKO

Nisja më 31 Korrik, 7 Gusht.

Në pagesë përfshihen:
- Fjetje 7 Netë në Hotel 3*, Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel. 
- Fluturimi Direkt Shkup - Larnaca - Shkup.
- Lejohet të merret me vete në avion:
* Një Valixhe 55cmX40cmX23cm Falas
* Një çantë 40cmX30cmX20cm Falas
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Larnacës në Hotel.
 Hotelet do jenë:
   
 Crown Resort Henipa 3* - Larnaca...  

Crown Resort Henipa 3* - Larnaca..


   
   

Oferta Speciale pėr Pushime nė Plazh nė Larnaca, Qipro.