Stamboll: - Nisja ēdo tė Enjte, Shtator - Nėntor - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Sofje: Nisje mė 28 Nėntor. Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netė nė Sofje dhe 1 natė nė Selanik. Mėngjeset dhe Darkat nė Hotel. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 129.00

Prage: Nisja mė 24 Tetor, 25 Nėntor. - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Split ose Zadar, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Bratislavė dhe 1 natė nė Beograd. Udhėtimi me autobus Tiranė - Split - Zagreb - Vjenė - Pragė - Budapest - Beograd - Prishtinė - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 239.00

Stamboll: - Nisja mė 31 Tetor, 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29, 30 Nėntor - Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Stamboll - Tiranė. Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 219.00

Mynih: Nisja mė 27 Nėntor - Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natė nė Bazel dhe 3 netė nė Mynih. Mėngjeset nė Hotel, Fluturimi me avion Tiranė - Mynih - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Stamboll: - Nisja mė ēdo tė Enjte dhe tė Premte deri nė Tetor. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetjen nė Hotel, me mėngjes, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 229.00

Budapest: Nisje mė 19 Tetor, 7 Nėntor - Vizitohet: Vjenė dhe Budapest. Fjetje 1 natė nė Vjenė dhe 2 netė nė Budapest, ose 1 natė nė Budapest dhe 2 netė nė Vjenė, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Fluturimi direkt: Ohėr - Vjenė dhe Budapest - Tiranė ose anasjelltas.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 289.00

Hong Kong - Macau: Nisja mė 25 Nėntor - Vizitohet: Hong Kong dhe Maccau. Fjetje: 4 netė nė Hong Kong dhe 1 natė nė Macau. Fluturimi Tiranė - Vjenė - Nong Kong - Tiranė. Mėngjeset nė Hotele, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 1299.00