Dubrovnik: Nisja mė 22 Dhjetor. - Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevė, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 1 natė nė Neum, 1 natė nė Zagreb dhe 1 natė nė Sarajevė. Mėngjese dhe Darkat nė Hotel. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00

Tivat - Podgorice: Nisje 31 Dhjetor. Qėndrimi 1 ose 2 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri - Hotel Hilton Podgorica Crna Gora 5* Podgoricė, 1 natė €119, 2 netė - €169 - Hotel Regent Porto Montenegro 5* Tivat, 2 netė - €289 Shtesė pėr Transport vajtje ardhje me autobus €25

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 119.00

Dubai: Nisja mė 28 Nentor - Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje nė Hotel me mėngjese, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Manastir - Bitola: Nisje mė 31 Dhjetor. Qėndrimi 2 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Molika 3*S, - 2 netė €109. Shtesė pėr Transportin Vajtje Ardhje €30.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 109.00

Beograd: Nisje mė 30 Dhjetor - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Sarajevė dhe 2 netė Beograd. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00

Manastir - Bitola: Nisje mė 2, 9, 16, 23, 28, 29, 30 Nėntor. Qėndrimi 1 natė. Mėngjes, Drekė dhe Darkė me Muzikė. - Hotel Molika 3*S, - €49. Transporti Vajtje Ardhje i pėrfshirė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 49.00

Shkup: - Nisje mė 31 Dhjetor. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi: - Hotel Mercure Tetovė 5* 109 Euro (Fjetje, Mėngjeset dhe Darkat dhe Darkė Festive, Pije jo alkoolike dhe me Muzikė Live), - Hotel Marriott Shkup 5* 239 Euro (Fjetje, Mėngjeset dhe Darkė Festive, Pije dhe me Muzikė Live), Vizitė: Shkup, Tetovė, Kodra e Diellit, Strugė, Ohėr. Transporti Vajtje - Ardhje dhe Tur €30.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 109.00

Ulqin: Nisje mė 31 Dhjetor, Hotel Holiday Village 4*S - 2 netė €149, - Fjetje 2 Netė, - All Inclusive ( Mėngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatė gjithė qėndrimit) - Darka Speciale e Vitit tė Ri, Bufe, mė 31 Dhjetor dhe 1 Janar, Muzikė live dhe Pije tė pėrfshira. - Pishinė e Brendshme me Ngrohje. OPSIONALE: Shtesė pėr Tur Budva, Kotorr, Ulqin, Transportin Vajtje Ardhje €20

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 149.00