Rome: - Nisje mė 27 Nėntor - Vizitohet: Romė, Firence, Fjetje 2 netė nė Traget dhe 2 netė nė Hotel. Vajtje - Ardhje me Traget dhe Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet, Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 259.00

Moske: Nisja mė 12 Maj, 18 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Shibenik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Augustuv, 1 natė nė Riga, 2 Netė nė Shėn Petersburg, ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Madrid: Nisja mė 21 Prill. Vizitohen: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 3 netė nė Barcelonė, 1 natė Madrid, 1 natė Porto, 1 natė Lisbonė, 1 natė Malaga, 1 natė Valencia, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - N...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Parga - Preveza: Nisja mė 11, 18, 25 Tetor - Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina. Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netė nė zonėn e Kanali, Prevezė, Fjetje dhe Mėngjes , Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 59.00

Strasburg: - Nisja mė 27 Tetor, 24 Nėntor - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanė, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje nė Zagreb 1 natė, Mynih 1 natė, Shtutgart 1 natė, Strasburg 1 natė, Bazel - Zyrih 1 natė dhe Trieste - natKozina 1 natė. Udhėtimi me Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Shėtitjet dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 299.00

Dubrovnik: Nisja mė 28 Nėntor - Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevė, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 1 natė nė Neum, 1 natė nė Zagreb dhe 1 natė nė Sarajevė. Mėngjese dhe Darkat nė Hotel. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00

Dubai: Nisja mė 28 Nentor - Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje nė Hotel me mėngjese, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Ulqin: Nisje mė 11 Tetor - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 2 Netė nė Hotel 4* nė Ulqin, Mėngjese, Drekė dhe Darkė, Pije pa limit tė pėrfshira gjatė gjithė ditės. Shtesa pėr Vajtje-Ardhje me Autobus dhe Shėtitjet €14.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 99.00