Barcelone: Nisja mė 24 Tetor, 28 Nėntor - Vizitohet: Barcelonė. Fjetje 3 Netė nė Barcelonė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Podgoricės, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricė - Barcelonė - Podgoricė, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Berlin: - Nisja mė 11 Tetor dhe 27 Nėntor - - Nisja mė 11 Tetor - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit. - Nisja mė 27 Nėntor - Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 1 natė nė Dresden dhe 3 netė nė nė Berlin. Transferta Tiranė - Prishtin...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00

Copenhagen: Nisja mė 2 Prill - Vizitohet: Dublin. Fjetje 3 netė nė Dublin. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi direkt: Podgoricė - Dublin - Podgoricė. Transferta me Autobus Tiranė - Podgoricė - Tiranė, Aeroport Hotel - Aeroport, Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 499.00

Amsterdam: - Nisja mė 29 Nėntor - Vizitohen: Amsterdam, Hagė dhe Rotterdam nė Hollandė. Fjetje 3 netė nė Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranė - Amsterdam. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatč udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 439.00

Bukuresht: Nisje mė 31 Tetor, 28 Nėntor. - Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mėngjese pėr 3 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 149.00

Napoli: Nisja me 25 Tetor, 27 Nėntor. - Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė nė Sorrento. Lundrimi me Traget Durės - Bari dhe Sorrento - Kapri.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 259.00

Korfuz: - Nisja mė ēdo tė Premte. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Athine: - Nisje mė 31 Tetor dhe 7 Nėntor. Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 3 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe
€ 399.00