Paris: - Nisja mė 24 dhe 28 Nėntor - Vizitohet: Paris. Fjetje 4 Netė nė Paris dhe Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Paris. Kthimi Paris - Tiranė mė 28 Nėntor dhe Paris - Shkup mė 2 Dhjetor. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 519.00

Stamboll: Nisja mė 23 Tetor, 27 Nėntor - Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje. Fjetje: 2 netė nė Stamboll, 1 natė nė Selanik dhe 1 natė nė Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00

Janine: Nisje mė 2, 9, 16, 28, 29, 30 Nėntor - Vizitohen: Janine dhe Meteora dhe Kastoria. Fjetje 1 natė nė Hotel 3* nė Kalabaka. Udhėtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Nisja mė 28, 29 Nėntor - Vizitohen: Janine dhe Meteora dhe Kastoria. Fjetje 1 natė nė Hotel 3* nė Janine dhe 1 natė nė Hotel 3* nė Kalabaka. Udhėtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gj...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 49.00

Paris: - Nisja mė 31 Tetor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 3 Netė nė Paris. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi Direkt me avion Tiranė - Paris - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 499.00

Vjene: Nisja mė 28 Nėntor - Vizitohet: Vjenė. Fjetje 3 netė nė Vjenė. Mėngjeset nė Hotel, Fluturimi me avion Ohėr - Vjenė - Ohėr. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00

Beograd: Nisje mė 28 Nėntor - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Sarajevė dhe 2 netė Beograd. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 129.00

Prage: Nisja mė 27 Tetor - Vizitohen: Vjenė, Pragė, Bratisllavė dhe Budapest. Fjetje; 1 natė nė Vjenė. 1 netė nė Pragė, 1 natė nė Bratisllavė, 1 natė nė Budapest. Fluturimi me avion Ohėr - Vjenė dhe Budapest - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Nisja mė 26 Nėntor - Vizitohen: Pragė, Bratisllavė dhe Budapest. Fjetje; 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Bratisll...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Amsterdam: Nisja mė 25 Nėntor. Vizitohen: Amsterdam, Bruksel, Bruges, Utrecht, Hagė dhe Rotterdam. Fjetje 3 netė nė Amsterdam dhe 1 natė nė Bruksel. Fluturimi me avion direkt Tiranė - Amsterdam. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatč udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 519.00