Dubrovnik: - Nisja mė 28 Nėntor - Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Split, Parku Krka, Budva, Kotorr. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Neum dhe 1 Natė nė Zadar. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 119.00

Budva: Nisja mė 11 Tetor. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen nė Hotel 4 yje nė All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 70.00