Riviera Olimpike: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 3 netė. - Hotel Royal Palace Resort & SPA 4*+ 3 netė - €169. - Hotel Poseidon Palace4*+ 3 netė - €169. - Hotel Mediterran Resort 4* - 3 netė - €169. - ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe:
€ 169.00