Vjeshtė nė Sarajevė, 3 Ditė €89

BOSNJA - HERCEGOVINA / SARAJEVE

Sarajeve: Nisje mė 1, 28, 29 Nėntor. - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 2 netė nė Sarajevė. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 89.00

Dubai: Dubai, 5 Ditė €519, 8 Ditė €609 - Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai, Fjetje nė Hotel, Shėtitje Panoramike nė Dubai, Transfertė vajte ardhje Aeroport Hotel.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 519.00

Lefkada: Nisje 30 Dhjetor. Qėndrimi 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri - Hotel Ionian Blue 5* 3 netė - €159. Shtesė pėr Transportin me Autobus €49

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 159.00

Riviera Olimpike: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 3 netė. - Hotel Royal Palace Resort & SPA 4*+ 3 netė - €169. - Hotel Poseidon Palace4*+ 3 netė - €169. - Hotel Mediterran Resort 4* - 3 netė - €169. - Hotel Litohoro Olympus 4* - 3 netė - €219. - Hotel Mediterran Village 5* - 3 netė - €269.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 169.00

Zyrih: - Nisja mė 20 Mars - Vizitohen: Zyrih, Lucernė, Bernė, Bazel, Lozanė, Mulhouse. Fjetje nė Zyrih 2 netė dhe 1 natė nė Bazel. Fluturimi me avion Prishtinė - Bazel - Prishtinė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Prishtinės, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 359.00

Stockholm: Nisja mė 1 Maj. Vizitohet: Kopenhagen, Stockholm, Oslo, Helsinki, Goteborg, Helsingor, Helsinborg, Zadar, Salzburg, Mynih, Hannover, Hamburg, Tallinn, Riga, Vilnius, Varshavė, Krakow, Budapest. Fjetje: 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih, 1 natė nė Hannover, 1 natė nė Kopenhagen, 1 natė nė Goteborg, 1 natė nė Oslo, 2 netė nė Stockholm, 1 natė nė Helsinki, 1 natė nė Tallinn, 1 natė nė Riga, 1 nat...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 669.00