Bukuresht: Nisje mė 22 Dhjetor. - Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mėngjese pėr 3 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 149.00

Korfuz: - Nisja mė ēdo tė Premte. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Vjene: - Nisja mė 21 Dhjetor. - Vizitė: Split, Zagreb, Graz, Vjenė, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Split, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Budapest, 1 natė nė Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen nė Hotel me mėngjese, Shqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 189.00

Halkidiki: Nisja mė 30 Dhjetor dhe qėndrimi 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Alkyonis 2* - 3 Netė €179. - Hotel Secret Paradise & SPA 4* - 3 Netė €199. Shtesė pėr Transportin me Autobus €55

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 179.00

Moske: Nisja mė 12 Maj, 18 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Shibenik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Augustuv, 1 natė nė Riga, 2 Netė nė Shėn Petersburg, ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Madrid: Nisja mė 21 Prill. Vizitohen: Barcelonė, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonė, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 3 netė nė Barcelonė, 1 natė Madrid, 1 natė Porto, 1 natė Lisbonė, 1 natė Malaga, 1 natė Valencia, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - N...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Strasburg: - Nisja mė 14 Mars - Vizitohen: Zagreb, Ljubljanė, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje nė Zagreb 1 natė, Mynih 1 natė, Shtutgart 1 natė, Strasburg 1 natė, Bazel - Zyrih 1 natė dhe Trieste - natKozina 1 natė. Udhėtimi me Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Shėtitjet dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 299.00

Janine: Nisje 30 Dhjetor. Qėndrimi 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri - Hotel Du Lac 5* 3 netė 319 - Hotel Grand Serai 5* 3 netė €339

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 319.00