Prage: Nisja mė 28 Dhjetor - Vizitohet: Vjenė, Pragė dhe Budapest. Fjetje 2 netė nė Vjenė, 2 netė nė Pragė dhe 1 nė Budapest. Mėngjeset nė Hotel, Fluturimi me avion Tiranė - Budapest - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 469.00

Stamboll: Nisje mė 29 Dhjetor - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netė nė Stamboll, 1 natė nė Sofje dhe 1 natė nė Selanik. Udhėtimi me autobus.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 169.00

Beograd: Nisje mė 22 Dhjetor - Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Sarajevė dhe 2 netė Beograd. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 129.00

Prage: Nisja mė 27 Tetor - Vizitohen: Vjenė, Pragė, Bratisllavė dhe Budapest. Fjetje; 1 natė nė Vjenė. 1 netė nė Pragė, 1 natė nė Bratisllavė, 1 natė nė Budapest. Fluturimi me avion Ohėr - Vjenė dhe Budapest - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Nisja mė 26 Nėntor - Vizitohen: Pragė, Bratisllavė dhe Budapest. Fjetje; 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Bratisll...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 359.00

Vjene: - Nisja mė 31 Dhjetor. - Vizitohet: Vjenė. Fjetje nė Hotel 2 netė nė Vjenė. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi direkt Tiranė - Vjenė - Tiranė. Shėtitje dhe Transferta me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Barcelone: Nisja mė 22 Dhjetor - Vizitohet: Barcelonė. Fjetje 4 Netė nė Barcelonė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Podgoricės, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricė - Barcelonė - Podgoricė, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Nisja mė 13 Shkurt - Vizitohet: Barcelonė. Fjetje 3 Netė nė Barcelonė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroport...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Berlin: - Nisja mė 29 Mars dhe 27 Prill - - Nisja mė 29 Mars - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit. - Nisja mė 27 Prill - Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 1 natė nė Dresden dhe 3 netė nė nė Berlin. Transferta Tiranė - Prishtine - ...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00

Dublin: Nisja mė 2 Prill - Vizitohet: Dublin. Fjetje 3 netė nė Dublin. Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi direkt: Podgoricė - Dublin - Podgoricė. Transferta me Autobus Tiranė - Podgoricė - Tiranė, Aeroport Hotel - Aeroport, Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 499.00