Sofje: Nisje mė 22 Dhjetor. Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netė nė Sofje dhe 1 natė nė Selanik. Mėngjeset dhe Darkat nė Hotel. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 129.00

Prage: Nisja mė 21 Dhjetor. - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Split ose Zadar, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Bratislavė dhe 1 natė nė Beograd. Udhėtimi me autobus Tiranė - Split - Zagreb - Vjenė - Pragė - Budapest - Beograd - Prishtinė - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 239.00

Stamboll: - Nisja mė 14, 15, 21, 22, 28, 29, 30 Nėntor, 5, 6, 7, 12, 13, 19, 20 Dhjetor - Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Stamboll - Tiranė. Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 199.00

Struge: Nisje mė 31 Dhjetor. Qėndrimi 2 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Beograd 3* - 1 natė €49 dhe 2 netė €89. - Hotel Ambient 3*S - 1 natė €55 dhe 2 netė €95. - Hotel Mirage 4* - 2 netė €145. - Hotel Drim 4* - 2 netė €145. - Hotel Izgrev 5* - 2 netė €159. Shtesa pėr Transportin Vajtje Ardhje €20.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 49.00

Budapest: Nisje mė 24 Dhjetor - Vizitohet: Vjenė dhe Budapest. Fjetje 1 natė nė Vjenė dhe 2 netė nė Budapest, ose 1 natė nė Budapest dhe 2 netė nė Vjenė, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Fluturimi direkt: Ohėr - Vjenė dhe Budapest - Tiranė ose anasjelltas.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 339.00

Paris: - Nisja mė 22 Dhjetor - Vizitohet: Paris. Fjetje 4 Netė nė Paris dhe Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Paris dhe Paris - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 499.00

Stamboll: Nisja mė 21 Dhjetor - Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje. Fjetje: 2 netė nė Stamboll, 1 natė nė Selanik dhe 1 natė nė Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 129.00

Sofje: - Nisje mė 30 Dhjetor. Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netė nė Sofje dhe 1 natė nė Selanik. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00