Granada Luxury Beach

/ Granada Luxury Beach


Granada Luxury Beach

Granada Luxury Beach
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1534 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1534 €
Rezervo
Love Standard Room Land View + 25 €


Love Standard Room Land View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1559 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1559 €
Rezervo
Standard room sea side + 25 €


Standard room sea side: Adult: 2 Children: 0 Price : 1559 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1559 €
Rezervo
Love Standard Room Side Sea ... + 49 €


Love Standard Room Side Sea View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1583 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1583 €
Rezervo
Standard room sea view + 99 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1633 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1633 €
Rezervo
Love Standard Room Sea View + 124 €


Love Standard Room Sea View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1658 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1658 €
Rezervo
Swarovski Suite Sea View + 1012 €


Swarovski Suite Sea View: Adult: 2 Children: 0 Price : 2546 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

2546 €
Rezervo

Plazhi Armas Green Fugla është 1.5 km nga hoteli, ndërsa Lonicera World Beach është 1.8 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Gazipaşa-Alanya, 64 km nga Granada Luxury Beach-Ultra All Inclusive.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Një fëmijë falas deri 12.99 vjec
Përshkrim i hotelit
I ndodhur në Avsallar, 300 m nga Plazhi Publik Avsallar, Granada Luxury Beach-Ultra All Inclusive përmban akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Lëvdatë shërbim në dhomë, kjo pronë gjithashtu mirëpret mysafirët me një restorant, një park ujor dhe një tarracë. Hoteli ofron një pishinë të brendshme, sauna, klub nate dhe një sallë pritjeje të përbashkët.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Në Granada Luxury Beach-Ultra All Inclusive dhomat kanë liri krevati dhe peshqir.

Granada Luxury Beach-Ultra All Inclusive ofron shesh lojërash për fëmijë. Mund të luani pingpong dhe shigjeta në këtë hotel me 5 yje dhe ofrohet marrja me qira e makinave.

Duke folur gjermanisht, anglisht dhe turqisht, stafi është i gatshëm të ndihmojë në çdo kohë të ditës në recepsion.


Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -