Dosinia Luxury Resort

/ Dosinia Luxury Resort


Dosinia Luxury Resort

Dosinia Luxury Resort
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard garden room + 0 €


Standard garden room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1335 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1335 €
Rezervo
Standard room land view + 25 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1360 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1360 €
Rezervo
Standard room sea side + 75 €


Standard room sea side: Adult: 2 Children: 0 Price : 1410 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1410 €
Rezervo
Love Suite + 211 €


Love Suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 1546 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1546 €
Rezervo
Standard room with bunkbed + 242 €


Standard room with bunkbed: Adult: 2 Children: 0 Price : 1577 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1577 €
Rezervo
Swim-up room + 460 €


Swim-up room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1795 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1795 €
Rezervo
Family room R.O.H. + 540 €


Family room R.O.H.: Adult: 2 Children: 0 Price : 1875 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1875 €
RezervoAtributet e hotelit
  • Aquapark
  • Buzë detit
  • Një fëmijë falas deri 11.99 vjec
Përshkrim i hotelit
I vendosur në Beldibi, 800 m nga plazhi Beldibi, Dosinia Luxury Resort-Ultra All Inclusive ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një palestër. Akomodimi përmban një zonë plazhi privat, si dhe një bar dhe një kopsht. Hoteli ofron një pishinë të brendshme, hamam, argëtim në mbrëmje dhe një recepsion 24 orë.

Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, minibar, kazan, dush, pantofla dhe gardërobë. Çdo dhomë ka një kasafortë, ndërsa disa dhoma këtu do t'ju ofrojnë një oborr spanjol dhe të tjera gjithashtu u ofrojnë mysafirëve pamje nga pishina. Në hotel çdo dhomë vjen me liri krevati dhe peshqir.

Akomodimi ofron shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani shigjeta dhe ofrohen me qira biçikleta dhe makina.
Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -