Royal Taj Mahal

/ Royal Taj Mahal


Royal Taj Mahal

Royal Taj Mahal
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard superior room land ... + 0 €


Standard superior room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2456 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
3304 €
( - 26 % )
Çmimi Total

2456 €
Rezervo
Superior room side sea view + 133 €


Superior room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2589 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
3494 €
( - 26 % )
Çmimi Total

2589 €
Rezervo
Family room land view + 1957 €


Family room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 4413 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
6099 €
( - 28 % )
Çmimi Total

4413 €
Rezervo
Family dublex room land view + 1957 €


Family dublex room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 4413 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
6099 €
( - 28 % )
Çmimi Total

4413 €
Rezervo
Family dublex room sea view + 2231 €


Family dublex room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 4687 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
6491 €
( - 28 % )
Çmimi Total

4687 €
Rezervo
Taj Family Room + 2231 €


Taj Family Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 4687 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
6491 €
( - 28 % )
Çmimi Total

4687 €
Rezervo
Family room sea view + 2231 €


Family room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 4687 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
6491 €
( - 28 % )
Çmimi Total

4687 €
Rezervo
Junior suite + 2505 €


Junior suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 4961 €
Ultra All Inclusive

7 Netë
6882 €
( - 28 % )
Çmimi Total

4961 €
Rezervo

Royal Taj Mahal Hotel, pjesë e Grupit Stone Hotels dhe hapur në qershor 2015, ndodhet në një sipërfaqe 40 000 m2. Është në një distancë prej 5 km nga qendra e qytetit Side, 10 km nga qyteti Manavganat dhe 48 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalya-së. Në total janë 450 dhoma: 351 dhoma superiore standarde, 5 dhome handikapë, 26 suita junior dhe 68 dhoma familjare te ndryshme.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Royal Taj Mahal Hotel, pjesë e Grupit Stone Hotels dhe hapur në qershor 2015, ndodhet në një sipërfaqe 40 000 m2. Është në një distancë prej 5 km nga qendra e qytetit Side, 10 km nga qyteti Manavganat dhe 48 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalya-së. Në total janë 450 dhoma: 351 dhoma superiore standarde, 5 dhome handikapë, 26 suita junior dhe 68 dhoma familjare te ndryshme 

Dhomat janë të pajisura:

- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Tapet
- Set kafeje dhe çaji
- Vaskë
- Peshqira (ndërrohen përdite)
- Tharëse flokësh
- Telefon
- Minibar 
- TV LCD satelitor 

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:

- Restoranti kryesor dhe 3 restorante a la carte (peshku, italian, meksikan dhe indian)
- Pasticeri, bistro, restorant snack-u,
- 8 Bar-e
- 4 pishina, 3 pishina për fëmijë, pishinë e brendshme
- Akuapark për të rritur dhe fëmijë
- Miniclub
- SPA: banjë me avull, hammam, sauna, dhoma relaksimi
- 5 fusha tenisi, volejboll, basketboll, futboll
- Aerobi
- Animacione
- Muzikë live (3 here në jave)

Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
20 Aug, 08:30 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
27 Aug, 12:30 -