info@plazh.com +35542233997

Delphin Be Grand

/ Delphin Be Grand


Delphin Be Grand

Delphin Be Grand
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Be Trendy Room Land View + 0 €


Be Trendy Room Land View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1819 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2394 €
( - 24 % )
Çmimi Total

1819 €
Rezervo
Be Trendy Room Sea Side View + 19 €


Be Trendy Room Sea Side View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1838 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2421 €
( - 24 % )
Çmimi Total

1838 €
Rezervo
Standard large room Land View + 48 €


Standard large room Land View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1867 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2462 €
( - 24 % )
Çmimi Total

1867 €
Rezervo
Be Trendy Room Sea View + 57 €


Be Trendy Room Sea View: Adult: 2 Children: 0 Price : 1876 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2475 €
( - 24 % )
Çmimi Total

1876 €
Rezervo
Standard Large room side se ... + 67 €


Standard Large room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1886 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2489 €
( - 24 % )
Çmimi Total

1886 €
Rezervo
Standard large room sea view + 105 €


Standard large room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1924 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2544 €
( - 24 % )
Çmimi Total

1924 €
Rezervo
Be Romantic Room Land View + 337 €


Be Romantic Room Land View: Adult: 2 Children: 0 Price : 2156 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2875 €
( - 25 % )
Çmimi Total

2156 €
Rezervo
Be Romantic Room Sea Side View + 361 €


Be Romantic Room Sea Side View: Adult: 2 Children: 0 Price : 2180 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2909 €
( - 25 % )
Çmimi Total

2180 €
Rezervo
Superior Deluxe Loft Room L ... + 397 €


Superior Deluxe Loft Room Land View: Adult: 2 Children: 0 Price : 2216 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2961 €
( - 25 % )
Çmimi Total

2216 €
Rezervo
Superior Deluxe Loft Room S ... + 421 €


Superior Deluxe Loft Room Side Sea View: Adult: 2 Children: 0 Price : 2240 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2995 €
( - 25 % )
Çmimi Total

2240 €
Rezervo
Family room side sea view + 1176 €


Family room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2995 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
4074 €
( - 26 % )
Çmimi Total

2995 €
Rezervo
Family room land view + 1340 €


Family room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 3159 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
4308 €
( - 27 % )
Çmimi Total

3159 €
Rezervo
Family suite room land view + 2130 €


Family suite room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 3949 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
5437 €
( - 27 % )
Çmimi Total

3949 €
Rezervo

Ky hotel në plazh ndodhet rreth 5 km larg qytetit të Lara,13 km nga qyteti Antalya dhe rreth 8 km nga Aeroporti Antalya. Ndryshon nga të tjerët për kopshtet dhe hapësirat rreth 54,000 m katrorë  dhe stilin e arkitekturës. Rinovuar në 2009 me ajër të kondicionuar ka 534 dhoma në total ,të gjitha me tualete ,ballkone dhe vende për pushim. Hoteli ka pishinë të brendshme dhe të jashtme dhe për fëmijë.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Hotele të rinj mbas 2018
Përshkrim i hotelit

Ky hotel në plazh ndodhet rreth 5 km larg qytetit të Lara,13 km nga qyteti Antalya dhe rreth 8 km nga Aeroporti Antalya. Ndryshon nga të tjerët për kopshtet dhe hapësirat rreth 54,000 m katrorë  dhe stilin e arkitekturës. Rinovuar në 2009 me ajër të kondicionuar ka 534 dhoma në total ,të gjitha me tualete ,ballkone dhe vende për pushim. Hoteli ka pishinë të brendshme dhe të jashtme dhe për fëmijë,gjithashtu ka dhe :

24-orë recepsion

Vend lojrash për fëmijë

Exchange

Palestër

Floktore

Lavanteri

Ashensor

Masazh

Shërbim mjeksor

Klub nate

Ambjente pa duhan

Shërbim në dhomë

Sauna

Dyqane

 Wi-fi

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30