info@plazh.com +35542233997

Alan Xafira Deluxe

/ Alan Xafira Deluxe


Alan Xafira Deluxe

Alan Xafira Deluxe
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 993 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1336 €
( - 26 % )
Çmimi Total

993 €
Rezervo
Standard room pool view + 29 €


Standard room pool view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1022 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1385 €
( - 26 % )
Çmimi Total

1022 €
Rezervo
Family room land view + 386 €


Family room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1379 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1980 €
( - 30 % )
Çmimi Total

1379 €
Rezervo
Family hotel room Pool view + 436 €


Family hotel room Pool view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1429 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2063 €
( - 31 % )
Çmimi Total

1429 €
Rezervo

Hoteli - 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 650 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Sugjeruar
  • Dy fëmijë falas
Përshkrim i hotelit

Hoteli - 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 650 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar qëndror
- Ballkon
- WiFi (me pagese)
- Minibar (ujë rifurnizim ditor)

 -TV satelitor

 

Në brendesi të kompleksit do të gjeni:
- Restorant Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Lindje e Largët)
- Bar-e në ambjente të ndryshme
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë
- Plazh privat me guralecë dhe rërë. Shuttle nga hoteli cdo 15 min
- WiFi pa pagesë në lobi
- SPA, qendër shëndeti, masazh, banjo turke dhe sauna
- Miniclub për fëmijët 04-12 vjeç
- Ping Pong, Volejboll në plazh, biliardo, doktor, bebisiter, lavanteri, fax, floktore, etj. 

Më Shume Detaje: Në paketën "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjes, Mëngjes i vonë, Drekë, Mbasdite, Darkë, Darkë e vonë në bufenë e restorantit kryesor
- Pijet alkolike dhe jooalkolike vendase dhe ato të importit standarte
- 1 herë për një jave qëndrim me rezervim tek Restorantet A La Carte
- Ushqim dhe pijet në plazh deri në 18.00
- Shezlongje, Cadër, Peshqire në plazh dhe pishinë

Nisja
Tiranë - Antalya
27 May, 04:30 -
Kthimi
Antalya - Tiranë
03 Jun, 01:30 -