info@plazh.com +35542233997

Botanik Platinum

/ Botanik Platinum


Botanik Platinum

Botanik Platinum
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1321 €
All Inclusive

6 Netë
1682 €
( - 21 % )
Çmimi Total

1321 €
Rezervo
Standard room sea side + 19 €


Standard room sea side: Adult: 2 Children: 0 Price : 1340 €
All Inclusive

6 Netë
1709 €
( - 22 % )
Çmimi Total

1340 €
Rezervo
Standard room sea view + 57 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1378 €
All Inclusive

6 Netë
1764 €
( - 22 % )
Çmimi Total

1378 €
Rezervo
Family Room + 668 €


Family Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1989 €
All Inclusive

6 Netë
2637 €
( - 25 % )
Çmimi Total

1989 €
Rezervo


Hoteli - 5 yje luksoz, hoteli më i ri i zinxhirëve hotelier "Delphin" (Hapet në prill të 2014) ka një pozicion të favorshëm mes palmave dhe kopshteve të mahnitshëm. Vendodhja e tij është 90 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 32 km larg nga Qyteti antik i Sides. Ky resort fantastik përbëhet prej 6 kate, 453 dhoma dhe 4 ashensore panoramik nga 6 ashensore në total. Ndër 453 dhoma, 255 jane standarte (31 m2) dhe 198 janë dhoma Familjare (43 m2).


Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Hoteli - 5 yje luksoz, hoteli më i ri i zinxhirëve hotelier "Delphin" (Hapet në prill të 2014) ka një pozicion të favorshëm mes palmave dhe kopshteve të mahnitshëm. Vendodhja e tij është 90 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 32 km larg nga Qyteti antik i Sides. Ky resort fantastik përbëhet prej 6 kate, 453 dhoma dhe 4 ashensore panoramik nga 6 ashensore në total. Ndër 453 dhoma, 255 jane standarte (31 m2) dhe 198 janë dhoma Familjare (43 m2). 

Në dhoma do të gjeni:
- Sistem qëndror kondicionimi
- TV me kanale satelitore
- Mini Bar
- Kasafortë digitale
- Tharëse flokësh
- Ballkon

Në ambjentet e resortit do të gjeni: 
- 1 Restorant Kryesor Bufe dhe 5 Restorante A La Carte; Mexico (Meksikan), Vivaldi (Italian), Taverna (Grek), Francez dhe Lindjes së largët.
- 9 Bar-e të ndryshme ndër të cilat vitamin bar (jo alkolik), snack bar, beach bar, waffel bar, etj.
- Banjo Turke, Sauna dhe qendër fitnesi
- Pishinë të jashtme dhe të brendshme, Pishinë për të rritur dhe Pishinë për fëmijë, Aquapark
- Animacion për fëmijë, mini-club (4-12 vjeç) dhe park lojrash
- Wireless
- Tenis, ping pong, volejboll në plazh, canoe, etj. 

Më Shume Detaje: Të përfshira në "High Class All Inclusive":
- Bufe e hapur mengjesi, dreka dhe darka (Restoranti Kryesor)
- Snack mesnate
- Pije alkolike dhe jo-alkolike vendase, lengje frutash të freskëta
- Birrë, ujë, kikirikë në minibar (furnizim ditor)
- Kasafortë elektronike në dhomë
- Banjo Turke, Sauna, qendër fitnesi
- Tenis, Ping pong, volejboll në plazh, lojë me shigjeta, kanoe, windsurf (me certifikatë)
- Aerobi, polo ujor, gjimanstikë në ujë, step
- Aquapark
- Luna Park
- Animacion Ditor
- Akullore, kafe, kek (Snack bar dhe Bar-i i pishinës)
- WiFi
- Çadra, peshqirë dhe shezlongje (me depozit)

Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30